Zaplanuj świąteczne zakupy z kartą Credit Agricole
Łowcy okazji, szukający oszczędności na zakupach ucieszą się z najnowszych propozycji Klubu Rabatowego Credit Agricole. Bank przygotował na Boże Narodzenie ponad 30 specjalnych ofert, m.in. w H&M, About You czy Empik.com.
2018-12-07, 16:41

Każdy, kto ma kartę debetową lub kredytową Credit Agricole, przez cały rok może korzystać z rabatów aż do 50 proc. Klub Rabatowy przygotowuje również sezonowe propozycje. Teraz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klienci znajdą w nim ponad 30 specjalnych ofert, m.in. 15 proc. na produkty marki RAVEN w RTV EURO AGD;  18 proc. kosmetyki i zapachy w Douglas.pl; 10 proc. w Cocolicie; 15 proc. na obuwie w Badura; artykuły sportowe w Martes Sport czy zegarki w Time Trend oraz 10 proc. na wybrany asortyment na Mohito.com. Ponadto 20 zł rabatu proponuje  Coffeedesk przy zakupie aromatycznych kaw, herbat  i akcesoriów w Coffeedesk, zaś 20 proc. iCandle.pl, oferujący świece Woodwick.

Klubrabatowy.pl to również specjalne okazje cenowe, tzw. szalone godziny – czyli oferty promocyjne o krótkim terminie ważności, dostępne u wybranych partnerów. Nie brakuje ich również w świątecznej promocji. Klienci znajdą je w: H&M, About You czy Empik.com.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste, wystarczy poinformować sprzedawcę, że płatność będzie dokonana jedną z kart Credit Agricole, lub okazać kupon rabatowy w formie papierowej bądź elektronicznej np. na telefonie. W przypadku sklepów internetowych wystarczy  pobrać kod rabatowy i wykorzystać go podczas zamówienia. Klient może szybko znaleźć zniżki podczas zakupów korzystając z serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej CA24 lub zaplanować zakupy w domu, korzystając z planera zakupów wraz z nawigatorem, który wskaże najkrótszą drogę do sklepu z rabatem.

Klub Rabatowy banku Credit Agricole to 3 tys. marek w blisko 10 000 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce, zarówno w dużych miastach i mniejszych miejscowościach.

Szczegóły ofert oraz kupony rabatowe znajdują się na stronie internetowej programu www.klubrabatowy.pl Oferta świąteczna obowiązuje do 24.12.2018.

KONTAKT / AUTOR
Przemysław Przybylski
Rzecznik prasowy
Credit Agricole Bank Polska S.A.
71 377 83 55
+48 519 019 041
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy