Kredyt Powitalny Credit Agricole najlepszy na szkolne wydatki
Kredyt Powitalny oferowany przez bank Credit Agricole okazał się najlepszą ofertą pożyczkową na kwotę 1 tys. zł ze spłatą w sześć miesięcy w rankingu dziennika Parkiet.
2018-08-31, 13:59

Kredyt Powitalny w Credit Agricole nie jest oprocentowany, a dodatkowo jest zwolniony z prowizji (RRSO 0%). Z oferty może skorzystać klient, który nie posiadał dotychczas w banku żadnego innego produktu kredytowego.

Umowa na pożyczkę gotówkową w ramach Kredytu Powitalnego może być zawarta na kwotę do 3 tys. zł i okres spłaty do 12 miesięcy. W przypadku zaciągnięcia pożyczki w wysokości 1 tys. zł. miesięczna rata spłaty kredytu wyniesie 166,67 zł.

Kredyt Powitalny może być idealnym uzupełnieniem domowego budżetu na początku nowego roku szkolnego. Nowy plecak, książki, zeszyty, przybory szkolne, obuwie, ubrania itd. Lista jest długa, a portfele rodziców nie zawsze są na to wystarczająco zasobne. Aby temu zaradzić wystarczy wypełnić formularz, odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole, lub skontaktować się z bankiem za pośrednictwem infolinii 19 019 (koszt wg stawki operatora).

KONTAKT / AUTOR
Przemysław Przybylski
Rzecznik prasowy
Credit Agricole Bank Polska S.A.
71 377 83 55
+48 519 019 041
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy