Pracownicy Credit Agricole „wychodzili” pomoc dla dzieci
Ruch to zdrowie – przekonują pracownicy banku Credit Agricole i nawzajem zachęcają się do wspólnych marszy i spacerów. Przy okazji dbania o kondycję pomagają innym. Dzięki swojej aktywności w ramach akcji Power Kroki zebrali właśnie 24 tys. zł na rzecz dzieci z ośrodka wychowawczego w Pieszycach.
2019-02-18, 17:09

Akcja Power Kroki miała na celu promowanie aktywnego stylu życia oraz zachęcenie pracowników banku do regularnych spacerów. W ciągu dwóch miesięcy, wzięło w niej udział 100 osób z całej Polski, które wspólnie pokonały 21 050 kilometrów i spaliły ponad 2 miliony kalorii.

 

– Inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiła się szerokim echem wśród pracowników naszego banku. Dlatego planujemy powtórzenie tej akcji – mówi Katarzyna Obuchowska z zespołu ds. strategicznych inicjatyw HR.

 

Power Kroki to część programu powerON - wewnętrznej inicjatywy banku Credit Agricole, która odpowiada na potrzeby pracowników dotyczące większej efektywności w pracy i w domu. Dzięki programowi pracownicy dowiadują się, jak zarządzać swoją energią i lepiej ją wykorzystywać.

 

- Dzięki udziałowi w różnych inicjatywach zdobywają wiedzę i umiejętności, nabywają doświadczenia oraz czerpią inspiracje do zarządzania swoją energią tak, by mieć zasoby do realizacji wyzwań zawodowych i osobistych. Nasi pracownicy wspólnie trenują, rywalizują i osiągają wyznaczone przez siebie cele w ramach takich dyscyplin sportu, jak: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, gra w siatkówkę i koszykówkę, jazda na rolkach, trekking, sporty fitnessowe i siłowe  – mówi Katarzyna Obuchowska.

 

Bank często stara się łączyć zaangażowanie swoich pracowników w sport z działalnością charytatywną. Maszerujący i spacerujący pracownicy Credit Agricole „wychodzili” u swojego pracodawcy darowiznę w wysokości 24 tys. złotych na rzecz Powiatowego Ośrodka Wychowawczo-Opiekuńczego w Pieszycach. Pieniądze przeznaczone  zostaną na zakup sprzętu sportowego oraz organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych dla wychowanków ośrodka.

 

 

KONTAKT / AUTOR
Przemysław Przybylski
Rzecznik prasowy
Credit Agricole Bank Polska S.A.
71 377 83 55
+48 519 019 041
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy